jahoda - Fruit for Office jablko - Fruit for Office jablko - Fruit for Office pomaranč - Fruit for Office pomaranč - Fruit for Office list - Fruit for Office list - Fruit for Office list - Fruit for Office

Fruit For Office

Dizajn, firemný a objednávkový systém

Fruit For Office je spoločnosť, ktorá pravidelne roznáša čerstvé balíčky ovocia do kancelárií. S touto informáciou sme sa stotožnili a vytvorili sme systém, ktorý uľahčil nie len objednávanie produktov pre zákazníka, ale aj samotné generovanie faktúr pre admina.

Tvorba objednávky

Pri výbere ovocia sme zohľadnili počet kusov ovocia, ktoré si zákazníci najčastejšie objednávajú a vopred sme si ho definovali. Zobrazili sme aj možnosť pre výber ľubovoľného počtu ovocia. V poslednej kolónke sa nám automaticky prepočíta výsledná suma za výber počtu kusov ovocia.

Náhľad na Homepage

Pravidelny dovoz - desktop - Fruit for office
Prezentacny obrazok - Fruit for office
Vyber ovocia - desktop - Fruit for office
Sumarizacia objednavky - desktop - Fruit for office
Ovocny kurier - desktop - Fruit for office

Poriadok v objednávkach

Vytvorili sme prehľadný kalendár, v ktorom je jasne vyznačené, v akých dňoch sa objednávka ovocia dá vytvoriť. Po vybranom dni sa nám naskytne možnosť objednávku opakovať. Táto funkcia objednávkový proces pre zákazníka výrazne zjednoduší, pretože sa nemusí pravidelne prihlasovať a vytvárať tú istú objednávku znova. Pod svojim účtom má zákazník zaznamenané všetky vytvorené objednávky, ktoré si dokáže aj jednoducho upravovať vymazaním jednej alebo všetkých nasledujúcich.

Nase objednavky - desktop - Fruit for office
Vyber ovocia - iphone - Fruit for office

Poriadok vo faktúrach

V našom systéme sa objednávky logicky zobrazujú v mesačnom prehľade. Možnosť vytvárania objednávky má každodennú automatickú uzávierku. Z objednávok sa v našom systéme vytvárajú faktúry, ktoré sa z agregovaných dát jednotlivých objednávok generujú do PDF faktúr.

footer screen footer screen
footer screen footer screen footer screen

Záver

Na novej stránke spoločnosti Fruit For Office sa odberatelia už dokážu jednoducho zaregistrovať a následne navoliť želané druhy ovocia a vybrať deň, kedy im bude ovocie doručené. Informácia o vytvorení objednávky príde vzápätí aj do mejlu administrátorovi Po doručení objednávky, systém vygeneruje faktúru, takže si ju administrátor už nemusí vytvárať sám. Vďaka tomuto vylepšeniu sme nášmu klientovi uľahčili každomesačnú administráciu až o 80%. Systém taktiež generuje aj všetky adresy a množstvá ovocia, ktoré sa majú v ten daný deň dodať odberateľom.