GOPASS
Prototyp, design

Karta Go pass je jedinečná karta, s ktorou sa získavajú odmeny pri každom použití. Zákazník s ňou môže pohodlne nakupovať, po registrácií sa začínajú zbierať body za nákup a zľavy na zážitky si kupujúceho nájdu po celý rok samé.

Interaktívny prototyp

Ako prvé sme navrhli interaktívny wireframes, s možnosťou preklikávania v rámci stránky, podľa ktorého sme mohli vytvoriť finálny design.

S kartou gopass platíte menej, nestrácate čas čakaním na pokladni a nazbierané body si vymeníte za nápoje, občerstvenie alebo si môžete vybrať z množstva iných aktuálnych výhod.

Osobná zóna

Na e-shope Go pass sme osobnú zónu prispôsobili hlavne zákazníkovi a jeho potrebám. Vytvorili sme systém zbierania bodov, zbierania kreditov alebo Ski challenge. Nazbierané body si môžeš vymeniť za produkty alebo zážitky. Kredit funguje ako platobná karta, s ktorou sa jednoducho platí aj na svahu a najazdené kilometre sa dajú pozrieť v štatistických zhodnoteniach v rámci Ski challenge.

Strediskové lišty

Redizajnom prešli aj lišty na strediskových weboch ako jasna.sk, tatralandia.sk a pod. Na nových lištách sa používateľ dokáže jednoducho prihlásiť so svojimi prihlasovacími údajmi, kde vidí svoj profil so základnými informáciami o výške kreditu, nazbieraných bodoch a výške dosiahnutého levelu v rámci Ski challenge.

Iteratívny vývoj

Funkcia Rýchly nákupu je plne konfigurovateľná pre potreby predaja sezónnych produktov. Spolu s redizajnom bolo potrebné navrhnúť aj chytré technické riešenie, keďže používateľ musel zostať prihlásený v systéme Go pass aj pri prezeraní iných strediskových webov.

Nákup skipassu zo svahu

Nový gopass.sk je plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia takže používateľ si skipass dokážete zakúpiť jednoducho aj cez smartfón.