O2.SK
UX/UI, WIREFRAMES, GUIDELINES
Pre O2 Slovakia sme na základe používateľských testov, prieskumov a analýz prispôsobili systém prezerania stránky, a tým sme uľahčili možnosť pohybovania sa na webe aj pre bežného zákazníka.
Pre O2 Slovakia sme na základe používateľských testov, prieskumov a analýz prispôsobili systém prezerania stránky, a tým sme uľahčili možnosť pohybovania sa na webe aj pre bežného zákazníka.

Nové Guidelines

Redizajnom prešli aj UI Guidelines. Pripravila sa sada grafických webových elementov, ktoré sa používajú naprieč webovými stránkami a webovými aplikáciami O2 Slovakia.

Nová prihlasovacia obrazovka

Na novej prihlasovacej obrazovke sme graficky navrhli a zjednodušili spôsob prihlasovania sa do portálu O2 Slovakia.

Paušál

Pre podstránku paušálu sme pripravili nové rozloženie prvkov. Porovnanie paušálov uľahčuje prehľadná tabuľka.

Nová hlavička

Hlavička na www.o2.sk prešla jemným redizajnom, kde sa podarilo vizuálne usporiadať informácie na základe priorít. Vyhľadávanie získalo dominantnejšiu plochu, čo uľahčí návštevníkom sa dostať k informáciám, ktoré hľadajú.

Stará verzia
Nová verzia

Wireframes

Pekný dizajn nestačí. O2 Slovakia, ako jednej z progresívnych firiem, záleží nielen na kvalitne odvedenej práci ale aj na vzdelávaní zamestnancov. Pripravili sme stovky wireframov, designov a zrealizovali sme desiatky školení v Axure RP (nástroj na tvorbu wireframes a prototypov).

Wireframe
Dizajn

Animácia načítavania

Nikto nemá rád čakanie. Používateľom sme ho spríjemnili jednoduchou animáciou.

O2 assistant

Assistant was created as a system that helps undecided people to select best phone and o2 package without doing extensive research on prices and technical specifications.

First prototype

O2 Assistant logic and screens

After information architecture was approved we developed several standart building blocks that could guide users through the advisor in easiest manner. Each one features clear indication of steps, overal progress and avaliable actions

#1 Selection with icons
#2 Multiselection
#3 Multiselection with icons
#4 Value selector with slider
Results screen

Fully responsive

Assistant is avaliable on any device

Záver

Pre O2 Slovakia sme zrealizovali desiatky školení, pripravili stovky wireframes pre web, self-care zónu ako aj back-office zónu, odrobili tisíce hodín aby sme uspokojili státisíce návštevníkov. Sme radi, že môžeme spolupracovať s klientom ako je O2. Máme radi výzvy a ešte radšej spoluprácu s progresívnymi klientami. Našu realizáciu si môžete pozrieť na www.o2.sk.