Ďalšie články

Ako publikovať package do npm

npm (node package manager) je nástroj, ktorý pozná snáď každý frontend developer. Tí, ktorí npm nepoznajú, si ho môžu predstaviť ako register (databázu), ktorý využívajú milióny developerov na zdieľanie a používanie packages (balíčkov alebo modulov). Na nasledujúcich riadkoch si ukážeme, ako okrem využívania npm vieme do tejto databázy prispieť.

Ako si (ne)pohnevať zákazníkov

Úloha social media manažéra nie je len o písaní chutných príspevkov, nekonečnom hľadaní vhodného emotikona a vyklikávaní kampaní. Denne sa musí popasovať aj s množstvom komentárov a recenzií od zákazníkov. A tie môžu byť rôzne. Zalovili sme vo vodách slovenského a českého internetu a našli pár príkladov, ako na ne reagovať. Dočítate sa však aj o tom, ako to nerobiť.

Európske marketingové a technologické konferencie, ktoré stihnete ešte tento rok

Žiadny marketér učený z neba nespadol a tiež nikdy nedosiahne level, na ktorom sa už nemôže naučiť nič nové. Skúsenosti a vedomosti môže čerpať od svojich kolegov, z kníh, z online či offline školení. Žiadna z týchto metód sa však nevyrovná medzinárodným konferenciám, kde môže vidieť to najlepšie zo sveta, vyskúšať najnovšie technológie, stretnúť ľudí z fachu a vymeniť si s nimi skúsenosti. Preto vám prinášame tipy na 2 európske konferencie, ktoré ešte stíhate absolvovať do konca tohto roka.