Privatbanka
Web design, internet banking, UX testing
Pre Privatbanku sme po dobu piatich rokov vytvárali a prispôsobovali UX dizajn, ktorý na základe testovania prešiel do výsledného UI, spoločne aj s Internet bankingom.
Pre Privatbanku sme po dobu piatich rokov vytvárali a prispôsobovali UX dizajn, ktorý na základe testovania prešiel do výsledného UI, spoločne aj s Internet bankingom.

Cesta projektu

Projekt začal navrhovaním UX prototypov a dospel až k päť ročnej spolupráci. Celú funkčnosť webu počas piatich rokov zabezpečoval na pozadí náš redakčný systém ZeoCMS.

UX/UI

Na začiatku sme navrhli niekoľko wireframov a UX dizajnových riešení, pokým sa nám nepodarilo vybrať tie najlepšie, ktoré sme následne aj aplikovali.

TESTING

Po zadefinovaní persón pre cieľové skupiny a zrealizovaní viacerých používateľských testovaní sa nám podarilo web ideálne prispôsobiť potrebám návštevníkov.

ZEOCMS

Špecifické požiadavky klienta predurčili využitie vlastného CMS systému pripraveného na mieru. Aj vďaka tomu bol po celú dobu používania bezpečný a stabilný.

5Y. SUPPORT

Počas piatich rokov sme napomáhali klientovi v spravovaní webovej stránky, vytvárali sme grafiku na online bannery, ktorú sme následne aj nasadzovali.

Wireframes

Na základe use-caseov sme navrhli rozloženie prvkov webu, ktoré sme postupnými používateľskými testovaniami vylepšovali.

Úvodná stránka

Úvodná stránka ponúka produkty pre 2 segmenty návštevníkov: Pre klientov privátneho bankovnícta a Pre klientov bežných vkladových produktov.

Internet banking

Rozhranie Internet bankingu bolo navrhnuté tak, aby užívateľ našiel potrebné informácie čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Zmapovali sme najčastejšie use-casy návštevníkov a podľa toho sme prispôsobili rozloženie prvkov.

Prezentácia pre obchodníkov

Manažéri Privatbanky požadovali od nás nástroj, ktorý im pomôže s predajom pre vysoko profilovaných klientov. Preto sme pre nich vytvorili interaktívnu prezentáciu, ktorá umožňuje pútavým spôsobom zobrazovať kľúčové výhody.

Záver

Pre Privatbanku sme po dobu piatich rokov vytvorili množstvo UX prototypov. Podľa jednotlivých špecifikácií a potrieb používateľov a pracovníkov sme navrhli a vytvorili Zeo CMS. Pre klientov Privatbanky sme navrhli a vytvorili aj interface Internet Banking. A nakoniec sme pre obchodných manažérov prichystali prezentačnú webovú aplikáciu ich produktov a služieb.