Klub kaprárov

Dizajn, programovanie

Webový portál klubkaprarov.sk je pre všetkých milovníkov kvalitnej rybačky. Každý rybár sa odteraz v Klube Kaprárov môže so svojou chytenou rybou pochváliť, pretože kaprárina je jednoducho vášňou.

Tvorba loga

Pri tvorbe loga sme sa snažili vychádzať zo základného tvaru, ktorý spája všetky sladkovodné ryby, a tým je ich šupina. Ako základný farebný backround pre celú webovú stránku sme použili sito modrú farbu v kombinácií s červenou, ktorá zvýrazňuje “call to action” buttony a ich nadchádzajúce odtiene.

Mobilná verzia

Svoj úlovok si vďaka responzívnej mobilnej verzii môžete pridať ihneď a taktiež si na svojom profile môžete zaznamenať krásne prostredie v okolí jazera, pri akom sa nachádzate.

klub kapralov obrazovka diskusie

Náhľad na podstránky

Na webovej stránke sa nacháda diskusné fórum, v ktorom prihlásení užívatelia môžu okomentovať a ohodnotiť fotografiu kaprárov z iných vôd. V zozname úlovkov sú pridané najnovšie fotografie chytených rýb, vo videách, najlepšie nahrávky a v udalostiach zase aktuálne eventy, podľa ktorých si vie rybár naplánovať svoju rybačku.

Náhľad na Diskusie

Nase objednavky - desktop - Fruit for office

Záver

Na stránke klubkaprarov.sksa každý rybár môže zviditeľniť svojim chyteným úlovkom a takýmto spôsobom prezentovať svoj tím ale seba ako jednotlivca. Postupne si takto užívateľ vytvorí vlastný album chytených úlovkov a zaznamenáva si tak svoj krásny čas strávený na rybách. Vo svojich udalostiach má každý kaprár zobrazené prehľady rybárskych eventov, na ktorých sa chce zúčastniť.