RESCO
Redesign
Našou úlohou pre Resco.net bolo zmodernizovať dizajn, tak aby zodpovedal firemnej kultúre a pomohol používateľom rýchlo nájsť všetky informácie o RESCO CRM systéme.
Našou úlohou pre Resco.net bolo zmodernizovať dizajn, tak aby zodpovedal firemnej kultúre a pomohol používateľom rýchlo nájsť všetky informácie o RESCO CRM systéme.

Animated icons and moving screenshots

Na komunikáciu kľúčových funkcií v Resco CRM sme vytvorili animované ikonky, ktoré spoločne s krátkym popisom pomôžu používateľovi sa rýchlejšie zorientovať pri nákupe produktov Resco.

Homepage design

Úvodná stránka je navrhnutá tak, aby predstavila funkčnosť svojho CRM systému v reálnych situáciách. Kombinácia videí s animovanými screenshotmi a ikonkami udržiava pozornosť návštevníkov a vizuálne predstavuje funkcionalitu CRM systému.

Case studies

Na upevnenie dôveryhodnosti Resco CRM sme na stránke pripravili niekoľko štruktúrovaných a prehľadných prípadových štúdií. Tieto prípadové štúdie sú zároveň spracované reálne spätné väzby od klientov používajúcich CRM produkt.

Responsive design

Webová stránka je plne responzívna a funguje na akomkoľvek rozlíšení a zariadení. Responzívnosť stránky a hlavne jej zobrazenie na tabletoch bola jedným z primárnych cieľov klienta.

Mobile experience

Mobilná verzia webovej stránky je upravená tak aby bola prehľadnejšia aj na menších obrazovkách a prvky stránky sú prispôsobené k jednoduchému ovládaniu palcom (na ruke).

Záver

Na základe spätnej väzby klienta sa nám podarilo splniť definované ciele, čo nás veľmi teší. Pre klienta sme vytvorili UX dizajn na základe používateľského testovania a ďalších analytických metód, čím sme optimalizovali konverzie na stránke. Zároveň je dizajn plne responzívny, aby sa bezproblémovo dali nájsť požadované dáta aj na mobilných zariadeniach.